Loading Events

Events for 21/02/2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Ongoing

2nd Edition, Construction, Architecture and Urban Planning Fair

February 20 @ 10:00 - February 22 @ 19:00
Expocity Albania, Autostrada Tirane-Durres, km 8, godina Expo City (ish Autocity), respesioni Grup, Tirane 1032
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Expocity Albania ne bashkepunim me Smart Builds Fair organizojne Edicionin e 2të të Panairit të Ndërtimit, Arkitekturës dhe Planifikimit Urban 2020 në datat 20 - 22 Shkurt 2020. Ky organizim do të shërbejë si një platformë e rëndësishme komunikimi për aktorët më të rëndësishëm të sektorit të ndërtimit, arkitekturës dhe planifikimit urban. Përpos një komunikimi …

Find out more »

19:30

Kaba 2.0 Festiv.al 2020 – Winter Edition

February 21 @ 19:30 - 22:30

Rikthehet Kaba 2.0 Festiv.al ne Teatri Korce Kurbetllinjtë që rizgjojnë traditat Tre koncerte të papërsëritshme që i meriton Korça e kitarave. Tre akte, të paharrueshme nga tre vende të ndryshme dhe katër origjina - të gjithë mërgimtarë. Kudo ata shkojnë mbajnë një copëz atdhe, të cilin ndajnë me ne. 2 Shkurt - DuOud “Le Monde” …

Find out more »
+ Export Events