Loading Events

Events for 20/02/2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

10:00

2nd Edition, Construction, Architecture and Urban Planning Fair

February 20 @ 10:00 - February 22 @ 19:00
Expocity Albania, Autostrada Tirane-Durres, km 8, godina Expo City (ish Autocity), respesioni Grup, Tirane 1032
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Expocity Albania ne bashkepunim me Smart Builds Fair organizojne Edicionin e 2të të Panairit të Ndërtimit, Arkitekturës dhe Planifikimit Urban 2020 në datat 20 - 22 Shkurt 2020. Ky organizim do të shërbejë si një platformë e rëndësishme komunikimi për aktorët më të rëndësishëm të sektorit të ndërtimit, arkitekturës dhe planifikimit urban. Përpos një komunikimi …

Find out more »

20:00

Metrosounds 2

February 20 @ 20:00 - 21:00
Teatri Metropol – Qendra Kulturore Tirana, Rruga Ded Gjo Luli
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

METROSOUNDS 2 – “Përrallë Mesdheu” (1-20 Shkurt 2020) Jemi krenarë t’ju prezantojmë edicionin e dytë të MetroSounds, produksioni më i ri i Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana në bashkëpunim me Ballkan World Music Management. “MetroSounds” – një festival muzikor i cili do të shtrijë programin e tij nga data 1-20 Shkurt në sallën Shekspir …

Find out more »
+ Export Events