Loading Events

Events for 10/02/2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

11:00

Përurimi i http://www.shteg.al

February 10 @ 11:00 - 12:00
Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi, Rruga Aleksander Moisiu, Nr.78 - Kinostudio
Tirana, 1005 Albania
+ Google Map

Me datë 20 janar 2020, ora 11:00 Qendra Multimediale ¨Shteg¨ ju fton në kinemanë e Akademisë së Filmit dhe Multimedias ¨Marubi¨ në përurimin e veprimtarisë së kësaj platforme, që shënon edhe zyrtarish daljen e parë online për publikun e gjerë. Kjo qendër ka për qëllim rritjen e ngutshme të cilësisë së komunikimit mes publikut shqiptar …

Find out more »

18:00

Promovimi ‘Albanian Alps From The Air’ nga Alket Islami.

February 10 @ 18:00 - 21:00

Jam entuziast të ndaj me ju eventin e promovimit të albumin tim 'Albanian Alps From the Air', date 10 Shkurt, ora 18.00, tek Bookstore Adrion, Tiranë. Në vijim të 5 albumeve të realizuara deri tani, ky është botimi i parë kushtuar Alpeve Lindore të Shqipërisë. Mishëron përpjekjen e nje pune disa vjeçare të fotografimit nga …

Find out more »
+ Export Events