Loading Events

Events for 30/01/2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

11:00

Përurimi i http://www.shteg.al

January 30 @ 11:00 - 12:00
Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi, Rruga Aleksander Moisiu, Nr.78 - Kinostudio
Tirana, 1005 Albania
+ Google Map

Me datë 20 janar 2020, ora 11:00 Qendra Multimediale ¨Shteg¨ ju fton në kinemanë e Akademisë së Filmit dhe Multimedias ¨Marubi¨ në përurimin e veprimtarisë së kësaj platforme, që shënon edhe zyrtarish daljen e parë online për publikun e gjerë. Kjo qendër ka për qëllim rritjen e ngutshme të cilësisë së komunikimit mes publikut shqiptar …

Find out more »
+ Export Events