Loading Events

Events for 23/01/2020

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

18:00

Program Krijues/ Creative Program + Exhibition/ Ekspozite

January 23 @ 18:00 - 20:00
DITART, Rruga Mustafa Lleshi, Nr. 41
Tirana, 1010 Albania
+ Google Map

For English information on the Creative Program & Exhibition, read below.Program Krijues dhe EkspozitëKeni dëshirë të krijoni art dhe merrni pjesë në një ekspozitë brenda një muaji?Jemi të gëzuar të fillojmë Programin Krijues dhe Ekspozitat mujore për pjesëmarrësit e të gjithë grupmoshave me artistët dhe producentët e shfaqjeve në Tv, shkrimtaren e njohur Teuta Dhimarko …

Find out more »
+ Export Events