Loading Events

Events for 01/11/2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

20:00

2nd Edition, Textile & Leather Expo 2019!

November 1 @ 20:00 - November 2 @ 06:00

Textile & Leather Expo 2019! November 01- 02, 2019 Expocity Albania! Save the date! For more information, please contact: marketing@expocity.al https://www.facebook.com/events/1581031152031751/

Find out more »

21:00

2nd Edition, Textile & Leather Expo 2019!

November 1 @ 21:00 - November 2 @ 07:00
Expocity Albania, Autostrada Tirane-Durres, km 8, godina Expo City (ish Autocity), respesioni Grup, Tirane 1032
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Edicioni i 2të i “Panairit të Tekstilit & Lëkurës 2019” është një nga eventet më të shumëpritura për industrinë e tekstileve dhe lëkurës, për të gjithë profesionistët që kanë në fokus zhvillimin e sektorit në Shqipëri, rritjen e tyre individuale dhe atë kolektive. Ky panair përfaqëson një pikë-takimi për prodhuesit më të mëdhenj e më …

Find out more »
+ Export Events