Loading Events

Events for 07/06/2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

All Day

Albania Guitar Festival

June 3 - June 8

Albania Guitar Festival Albania Guitar Festival do të zhvillojë edicionin e tij të tretë në datat 4,5,6,7,8 qershor 2019. Do të jetë një javë plot aktivitete, masterklase dhe koncerte. Gjithashtu do të kemi një mbrëmje të vecantë në kuadër të festivalit në 15 gusht 2019. Të ftuarit e këtij edicioni do të jenë disa nga …

Find out more »

19:30

Radioblog On Air 24/7 + Nepotik

June 7 @ 19:30 - June 8 @ 02:00
Radio, Adresa: Rruga Ismail Qemali, Pall 29,Ap 1 Tiranë
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

Te premten date 07.06.2019 tek bar RADIO bejme promovimim e Radios online Radioblog 24/7 ne Radioblog.al dhe Promovimi i ZINE (artbook) NEPOTIK (Antologjia Urbane) Radioblog.al Nepotik Nr.0 Synon te promovoje nisjen e radios online Radioblog 24/7. Zanafilla esht nje printim fizik (artbook) e cila permban nje perzgjedhje punesh nga artiste te ndryshem te huaj dhe …

Find out more »
+ Export Events