Loading Events

Events for 03/06/2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

All Day

Albania Guitar Festival

June 3 - June 8

Albania Guitar Festival Albania Guitar Festival do të zhvillojë edicionin e tij të tretë në datat 4,5,6,7,8 qershor 2019. Do të jetë një javë plot aktivitete, masterklase dhe koncerte. Gjithashtu do të kemi një mbrëmje të vecantë në kuadër të festivalit në 15 gusht 2019. Të ftuarit e këtij edicioni do të jenë disa nga …

Find out more »
+ Export Events