Loading Events

Events for 12/05/2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

All Day

Mbro dhe Promovo

April 22 - May 31
Mbro dhe Promovo-calendar.Al

Mbro dhe Promovo Organizata Argjiro çel konkursin Mbro & Promovo, edicioni III  Deri në 31.05.2019 është afati për të sjellë punët tuaja më të mira në adresën e emailit : mbrodhepromovo@gmail.com. Jeni i apasionuar pas fotografisë? Keni dëshirë të fiksoni në aparatin apo celularin tuaj një moment të veçantë, një monument historik, një bukuri natyrore, …

Find out more »

10:00

4th Edition, Food & Drink Festival 2019

May 12 @ 10:00 - 18:00
Expocity Albania, Autostrada Tirane-Durres, km 8, godina Expo City (ish Autocity), respesioni Grup, Tirane 1032
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map

4th Edition, Food & Drink Festival 2019! May 10-12, 2019 at Expocity Albania! With the support of: Ministry of Agriculture and Rural Development Platinium Sponsor: AKU ( Autoriteti Kombetar i Ushqimit ) Silver Partner: Big Market Save the date! For more info, please contact: marketing@expocity.al *** Edicioni 4rt, Food & Drink Festival 2019! Ne datat …

Find out more »
+ Export Events