Loading Events

Events for 09/05/2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

All Day

Mbro dhe Promovo

April 22 - May 31
Mbro dhe Promovo-calendar.Al

Mbro dhe Promovo Organizata Argjiro çel konkursin Mbro & Promovo, edicioni III  Deri në 31.05.2019 është afati për të sjellë punët tuaja më të mira në adresën e emailit : mbrodhepromovo@gmail.com. Jeni i apasionuar pas fotografisë? Keni dëshirë të fiksoni në aparatin apo celularin tuaj një moment të veçantë, një monument historik, një bukuri natyrore, …

Find out more »

Dita e Pelikanit Kaçurrel në Shqipëri dhe Dita Botërore e Shpendëve Migratorë

May 10
|Recurring Event (See all)

An event every year that begins at 01:00 on day 10 of May, repeating indefinitely

Albania + Google Map
Dita e Pelikanit Kacurrel ne Shqiperi-calendar.Al

Dita e Pelikanit Kaçurrel në Shqipëri dhe Dita Botërore e Shpendëve Migratorë 10 maj 

Find out more »

18:00

Uebinar: Si të administroni biznesin tuaj me Open Source dhe Nex

May 9 @ 18:00 - 19:00

Pas prezantimit të hapur që u zhvillua në ambientet e Fondacionit Ivanaj, kemi kënaqësinë ta risjellim edhe një herë z. Redon Skikuli për një uebinar (prezantim i hapur online) mbi të njëjtën temë, ku ai do ju ofrojë ca këshilla dhe një zgjidhje praktike me open source. Uebinari do zhvillohet online në datë 9 maj, …

Find out more »

18:30

Kinoklubi : «Ascenseur pour l’échafaud» nga Louis Malle

May 9 @ 18:30 - 20:05

Kinoklubi Frankofon Shfaqet filmi «Ascenseur pour l’échafaud» nga Louis Malle (1958 - 1h32 – Dramë/Triller) Julien Tavernier dhe dashnorja e tij, Florence Carala, gruaja e shefit të tij, kanë hartuar një plan djallëzor për të vrarë bashkëshortin e bezdisshëm. Pasi vrasja është kryer, Julien rikthehet për të hequr një provë të harruar pa dashje, e …

Find out more »
+ Export Events