Loading Events

Events for 07/05/2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

All Day

Mbro dhe Promovo

April 22 - May 31
Mbro dhe Promovo-calendar.Al

Mbro dhe Promovo Organizata Argjiro çel konkursin Mbro & Promovo, edicioni III  Deri në 31.05.2019 është afati për të sjellë punët tuaja më të mira në adresën e emailit : mbrodhepromovo@gmail.com. Jeni i apasionuar pas fotografisë? Keni dëshirë të fiksoni në aparatin apo celularin tuaj një moment të veçantë, një monument historik, një bukuri natyrore, …

Find out more »

19:00

Autorët e mëdhenj/ Masterpiece Series

May 7 @ 19:00 - 22:00

Muzikantë shqiptarë në Europë Mozart - Kuartet K.387 " Spring" Brahms - Kuartet op.51 n.2 në la minor Arben Spahiu Enxhi Nini Liza Soppi Vlorent Xhafaj https://www.facebook.com/events/663686564058987/

Find out more »
+ Export Events