Loading Events

Events for 01/05/2019

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

All Day

Mbro dhe Promovo

April 22 - May 31
Mbro dhe Promovo-calendar.Al

Mbro dhe Promovo Organizata Argjiro çel konkursin Mbro & Promovo, edicioni III  Deri në 31.05.2019 është afati për të sjellë punët tuaja më të mira në adresën e emailit : mbrodhepromovo@gmail.com. Jeni i apasionuar pas fotografisë? Keni dëshirë të fiksoni në aparatin apo celularin tuaj një moment të veçantë, një monument historik, një bukuri natyrore, …

Find out more »

11:00

Dritarja Gjermane – në Panairin e Punës dhe Studimit

May 1 @ 11:00 - 13:30

"Dritarja Gjermane" në Panairin e Punës dhe Studimit Me datë 1 maj, nga ora 11:00 deri në orën 13:30, në Muzeun Historik Kombëtar zhvillohet aktiviteti me titull "Dritarja Gjermane". Si pjesë e Dritares Gjermane DIMAK, DAAD, Ambasada Gjermane dhe Goethe-Zentrum do të zhvillojnë për Ju disa prezantime informuese dhe do të qëndrojnë në dispozicion për …

Find out more »
+ Export Events