Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Uebinar: Si të administroni biznesin tuaj me Open Source dhe Nex

May 9 @ 18:00 - 19:00

Pas prezantimit të hapur që u zhvillua në ambientet e Fondacionit Ivanaj, kemi kënaqësinë ta risjellim edhe një herë z. Redon Skikuli për një uebinar (prezantim i hapur online) mbi të njëjtën temë, ku ai do ju ofrojë ca këshilla dhe një zgjidhje praktike me open source.

Uebinari do zhvillohet online në datë 9 maj, ora 18:00-19:00

Pjesëmarrja është e hapur për të gjithë mjafton të regjistroheni këtu:

Uebinar: Si të administroni biznesin tuaj me Open Source dhe Nextcloud

https://www.facebook.com/events/332245667484810/

Details

Date:
May 9
Time:
18:00 - 19:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/332245667484810/

Organizer

Sfida Biznesi
Email:
noreply@facebookmail.com