Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tirana WordPress Kickoff Meeting

February 6 @ 18:00 - 20:00

Ne po fillojmë Takimin tonë të parë zyrtar të WordPress në Tiranë!Në këtë takim të parë do të flasim për ato që duam të marrim nga këto takime, sa shpesh do t'i organizojmë ato dhe çfarë formati do të ndjekim.Ky është një takim i hapur, nuk ka rëndësi nëse jeni zhvillues ne WordPress ose nëse keni mësuar se çfarë është WordPress, edhe nëse nuk e dini se çfarë është WordPress jeni të mirëpritur të bashkoheni me ne dhe ne do të jemi të lumtur të ndihmojme. https://www.facebook.com/events/479509832734233/

Details

Date:
February 6
Time:
18:00 - 20:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/479509832734233/

Organizer

Open Labs Hackerspace
Email:
noreply@facebookmail.com