Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

TEKNO HOTEL EXPO

February 27 @ 08:00 - February 29 @ 20:00

Eventi më i madh në Shqipëri që bashkon të gjithë bizneset që ofrojnë shërbime dhe produkte në fushën e hotelerisë, restoranteve, pastiçerive, bareve, furrave të bukës etj.
https://www.facebook.com/events/390503665196142/

Details

Start:
February 27 @ 08:00
End:
February 29 @ 20:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/390503665196142/

Organizer

Tekno Hotel Expo
Email:
noreply@facebookmail.com