Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Teatri i Kukullave në Toptani

May 31 @ 18:30 - 20:00

Festa nuk mbaron asnjëherë në #ToptaniShoppingCenter. Tek ne çdo mbasdite e së premtes i dedikohet miqve tanë më të vegjël. Atmosferë e gëzueshme, tullumbace, face painting dhe një shfaqe e përgatitur me shumë dashuri.

Ju presim në ditën tuaj të preferuar të javës, në zemër të Tiranës, në 18:30!

https://www.facebook.com/events/310306639653603/?event_time_id=310306679653599

Details

Date:
May 31
Time:
18:30 - 20:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/310306639653603/?event_time_id=310306679653599

Organizer

Toptani Shopping Center
Email:
noreply@facebookmail.com