Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

RockStock

20/05/2017 @ 22:00 - 21/05/2017 @ 01:00

RockStock-calendar.Al

RockStock

të shtunën në 20 maj 2017

 

Per here te fundit le te mblidhemi edhe njehere ne RockStock kete te shtune 20 Maj 2017. Ata qe ketij sezoni i dhane ze e zemer #Aleksander_Gjoka#Elton_Deda #Eneda_Tarifa #Erjon_Zaloshnja kane ruajtur "Shfaqjen e Fundit" per ne!

Me RockStock Band dhe heroizmin e heshtur te muzikanteve tane, #Arti_Nuk_Vdes_Kurre.

Arjan Gjici, Anxhela Elmazi, Fatlind Paja Dehiri, Ergys Turku, Kristi Popa, Dj Gent Xhani, Keidi Barbullushi, Arvit Banishta, Besmir Kumaraku.

Details

Start:
20/05/2017 @ 22:00
End:
21/05/2017 @ 01:00
Event Categories:
,
Website:
https://www.facebook.com/RockstockTirana/photos/a.489510067739859.116658.489491377741728/1518009631556559/?type=3&theater

Leave a Reply