Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Radioblog On Air 24/7 + Nepotik

June 7 @ 19:30 - June 8 @ 02:00

Te premten date 07.06.2019 tek bar RADIO bejme promovimim e Radios online Radioblog 24/7 ne Radioblog.al dhe Promovimi i ZINE (artbook) NEPOTIK (Antologjia Urbane)

Radioblog.al

Nepotik Nr.0 Synon te promovoje nisjen e radios online Radioblog 24/7. Zanafilla esht nje printim fizik (artbook) e cila permban nje perzgjedhje punesh nga artiste te ndryshem te huaj dhe vendas.Bashkangjitur me punet ndodhen dhe QR code perkates te miksve. Me tej seria e "artbook" do te vazhdoje me emrin NEPOTIK e cila do te jete nje perbmbledhje punesh artistike kolektive, duke nisur nga foto ,shkrime, publikime , leksione DIY ,grafiti , stikera etj.
Ne Radioblog.al do te gjeni butonin PLAY per Radion 24/7
Ejani te merrni kopjen tuaj fizike dhe mos harroni tna dergoni punet tuaja per botimet e metejshme ne radioblogtirana@gmail.com
Ju mirepresim ne Radio bar te premten me date 07.06.2019
Radioblog Tirana
: )

Pas prezantimit muzike nga:
Live act : Uj Pa Gaz
Dj set : Ger Kacerja - Tdalshin Tomthat

Artistet vizual pjesmarres ne NEPOTIK Nr.0 (Zanafilla) :

Manshu Li Softest Hard
Alba Droboniku
Aida Stamo
@Ledia Kostandini
Jolin Matraku
Ani Muraku
Sara Kapo
Vanesa Ajdini
Sabrina Shehu
Nerios Lamaj
Stivi Imami
@Aleksandra Boci
Ina Lisi
Kristi Komino
@Sonila Celaj
Ejnxhi Panariti
Jurgen Ylli
Elda Fejzo
Xhorxh Baxhaku

Radioblog.al

https://www.facebook.com/events/329144788011536/

Details

Start:
June 7 @ 19:30
End:
June 8 @ 02:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/329144788011536/

Organizer

Radioblog Tirana
Email:
noreply@facebookmail.com

Venue

Radio
Adresa: Rruga Ismail Qemali, Pall 29,Ap 1 Tiranë
Tirana, 1001 Albania
+ Google Map