Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Këngët e Liqenit

May 31 @ 20:00 - 22:00

Këngët e Liqenit

Këngët e Liqenit në Amfiteatrin e Tiranës .
31 Maj , Ora 20:00 . . .

Biletat mund ti gjeni pranë Amfiteatrit të Tiranës si dhe
https://www.myticket.al/my-home.php

Nr tel : 067 40 555 00
069 89 45 369

Details

Date:
May 31
Time:
20:00 - 22:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/Koncert-Live-Ben-Duro-Friends-598689877299318/

Venue

Amfiteatri i Liqenit
Amfiteatri, Shëtitore Parku i Madh
Tirana, Albania
+ Google Map