Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

HoReCa Expo 2020

March 4 @ 22:00 - March 6 @ 19:00

Edicioni i 7te i panairit nderkombetar HoReCa Expo Albania i cili si cdo vit do te shoqerohet nga panairi i paketimit dhe teknologjise PackTech Expo, nga gara nderkombetare GastroAlb (me juri nga World Chef) si dhe nga konferenca e 4rt kombetare e hotelerise.
4-6 Mars 2020, nuk duhet te mungoni
https://www.facebook.com/events/1407949546040980/

Details

Start:
March 4 @ 22:00
End:
March 6 @ 19:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/1407949546040980/

Organizer

Horeca Albania
Email:
noreply@facebookmail.com