Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

E Merkura E Filmit ” Parasite”

January 15 @ 19:00 - 21:00

Këtë të mërkurë që vjen do të shfaqim fimin " Parasite" të regjisorit Bong Joon-ho, filmi eshtë i zhanrit komedi e zezë- dramë dhe do të jetë me titra në shqip. Ju mirëpresim!https://www.facebook.com/events/481426606085594/

Details

Date:
January 15
Time:
19:00 - 21:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/481426606085594/

Organizer

Libraria Tirana Times
Email:
noreply@facebookmail.com