Loading Events

« All Events

Dita e Pelikanit Kaçurrel në Shqipëri dhe Dita Botërore e Shpendëve Migratorë

10/05/2021

|Recurring Event (See all)

An event every year that begins at 01:00 on day 10 of May, repeating indefinitely

Dita e Pelikanit Kacurrel ne Shqiperi-calendar.Al

Dita e Pelikanit Kaçurrel në Shqipëri dhe

Dita Botërore e Shpendëve Migratorë

10 maj 

Details

Date:
10/05/2021
Event Categories:
,

Leave a Reply