Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

50 Travel Art Prints by Wall Editions

20/05/2017 - 26/05/2017

50 travel art prints by wall editions-calendar.Al

50 Travel Art Prints by Wall Editions

Ekspozitë

Tiranë, në Destil Hostel Albania

20 – 26 maj 2017

Destil ju fton në një ekspozitë ndryshe “50 Travel Art Prints”, ku shumë artistë nëpërmjet ilustrimeve sjellin versionet e tyre rreth udhëtimeve dhe hartave. Punimet e tyre janë edhe në shitje.

20 – 26 maj 2017, Destil Hostel Albania

Details

Start:
20/05/2017
End:
26/05/2017
Event Categories:
,

Leave a Reply