Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Events for 29/09/2017

Day Navigation

All Day

Dita Kombëtare e Trashëgimisë Shqiptare – National Cultural Heritage Day

September 29
|Recurring Event (See all)

Albania

Dita Kombëtare e Trashëgimisë Shqiptare - National Cultural Heritage Day

Find out more »
11:00

Muzeu im

September 29 @ 11:00 - 17:00
|Recurring Event (See all)

An event every week that begins at 11:00am on Friday, repeating until 29/12/2017

Muzeu Historik Kombëtar – The National Historical Museum, Muzeu Historik Kombëtar
Tirana, Albania
Muzeu im-calendar.Al

Muzeu im Tiranë, në Muzeun Historik Kombëtar çdo të premte në orën 11.00   A keni ndonjë unazë që jua ka lënë pas gjyshi apo gjyshja? Ndonjë vazo të vjetër në shtëpi? Apo çdo objekt tjetër që posedoni dhe vjen nga e shkuara e largët? Muzeu Historik Kombëtar na fton çdo të premte, të marrim …

Find out more »
+ Export Events