Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

VideMocraci

April 27 @ 18:00 - 23:30

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Më 27 Prill duke filluar nga ora 18.00, tek Oficina tek Instituti Harry Fultz, ne do të realizojmë eventin final të Konkursit Videmokraci. Në këtë event do të shpallen 3 videot më të mira, të gjykuara nga një juri profesionale, dhe nga publiku i mediave sociale.

Ky event do të jetë një festë e vërtetë e artit, ku pjesëmarrësit në këtë konkurs, miq dhe dashamirës të artit do të mblidhen në një mbrëmje speciale, ku arti do të ndërthuret me muzikën dhe performancat bashkohore deri në orët e vona.

Programi i detajuar do të publikohet në ditët në vazhdim.

Stafi i Videmokraci

Videmocraci

Videmocraci

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Details

Date:
April 27
Time:
18:00 - 23:30
Event Categories:
, , ,
Website:
https://www.facebook.com/events/1673286136306022/

Venue

Harry T. Fultz
Instituti Harrry T. Fultz, Rr. Asim Vokshi
Tirana, Albania
+ Google Map