Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tango Argjentinase

July 5 @ 18:30 - 21:00

Tango Argjentinase- Workshop dhe Praktike-calendar.Al

Tango Argjentinase

Workshop&Praktikë

Tiranë – në Qendrën Rinore 

më 5 korrik 2017, në orën  18:30 – 21:00
 

Një praktikë kërcimi, menduar për publikun e hapur si dhe për anëtarët e komunitetit të tangos, që dëshirojnë të praktikojnë dijet e tyre, si dhe të marrin njohuri të reja mbi tangon argjentinase.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Details

Date:
July 5
Time:
18:30 - 21:00
Event Categories:
, , , ,

Venue

Qendra Rinore Tirane – Tirana Youth Center
Rruga e Kavajës, midis Dhomës së Tregtisë dhe Raiffeisen
Tirane, Albania
+ Google Map
Website:
http://tiranarinore.com