Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Po tani ku do shkojmë?

July 6 @ 21:00 - July 7 @ 00:00

Po tani ku do shkojme-calendar.Al

Po tani ku do shkojmë?

Një film nga Nadine Labaki

Tiranë – tek Parku Rinia

më 6 korrik, në orën 21:00 – 23:45

pjesëmarrja e lirë

Ne nje fshat te Libanit jane grate ato qe bejne gjithcka per te pajtuar burrat e tyre nga nje konflikt i madh midis feve te ndryshme.

Nadine Labaki eshte Libaneze dhe ‘Po tani ku do shkojme’ eshte filmi i saj i dyte pas ‘Caramel’

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone