Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Pjata prej druri

April 10 @ 18:00 - 19:30

Pjata prej druri-calendar.Al

Pjata prej druri

Shfaqje

Tiranë – në Teatrin Eksperimental Kujtim Spahivogli

10 prill, në orën 18:00

Instituti i Kulturës Rome në bashkëpunim me Ministrinë e Kulturës dhe Projektin “Fuqizim Ekonomik dhe Social i Romëve dhe Egjiptianëve-shtysë për përfshirjen sociale” ju ftojnë në shfaqjen e dramës “Pjata prej druri”, me regji të Marjus Veizit.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Details

Date:
April 10
Time:
18:00 - 19:30
Event Categories:
,

Venue

Teatri Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”
Teatri Kombëtar Eksperimental "Kujtim Spahivogli", Rruga Sermedin Said Toptani
Tiranë, Albania
+ Google Map
Website:
http://tkeks.gov.al