Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Paint in Albania 2017

April 20 - April 27

Paint in Albania-calendar.Al

Paint in Albania 2017

Tiranë – Albo Fine Art, Rr. “Myslim Keta 

20-27 prill 2017

Artistë, piktorë, artdashës mund të bëhen pjesë e aktivitetit “Paint in Albania 2017”. Për rreth 7 ditë do të udhëtohet drejt Pogradecit dhe Korçës, për të realizuar piktura në natyrë, si dhe plot aktivitete të tjera.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Details

Start:
April 20
End:
April 27
Event Category:

Venue

Albo Fine Art
Rr. "Myslim Keta "
Tirana, Albania
+ Google Map