Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Notturno

May 24 - May 30

Notturno-calendar.Al
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Notturno

Ekspozitë

Tiranë, në Ak Art Gallery

24 – 30 maj 2017, ora 19:00

Ak Art Gallery na fton në ekspozitën vetjake të piktores Violeta Kongo. “Notturno” vjen si një përmbledhje pikturash të realizuara nëpërmjet 3 teknikave: miks mbi kanavacë, akuarel mbi mëndafsh dhe karbon mbi karton.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Venue

AK Art Gallery
Tirana, Albania + Google Map