Loading Events

« All Events

Muzeu im

November 10 @ 11:00 - 17:00

|Recurring Event (See all)

An event every week that begins at 11:00am on Friday, repeating until 29/12/2017

Muzeu im-calendar.Al

Muzeu im

Tiranë, në Muzeun Historik Kombëtar

çdo të premte në orën 11.00

 

A keni ndonjë unazë që jua ka lënë pas gjyshi apo gjyshja? Ndonjë vazo të vjetër në shtëpi? Apo çdo objekt tjetër që posedoni dhe vjen nga e shkuara e largët?
Muzeu Historik Kombëtar na fton çdo të premte, të marrim këto objekte dhe t’i prezantojmë në ambientet e Muzeut, duke u bërë kështu pjesë të projektit “Muzeu im”.

Objektet që do të sillni normalisht që do t’i merrni sërish

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Details

Date:
November 10
Time:
11:00 - 17:00
Event Categories:
,
Website:
https://www.facebook.com/Muzeu-Historik-Kombetar-678654245530685/?ref=ts&fref=ts&qsefr=1