Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Mes dy botëve

April 20

Mes dy boteve-calendar.Al

Mes dy botëve

Tiranë – në Akademinë e Filmit dhe Multimedias Marubi

20 prill 2017, 20:40

Goethe-Zentrum Tirana dhe Akademia Marubi sjellin filmin “Mes dy botëve” me regji të Feo Aladag. Një dramë e xhiruar nëpër vende reale si Kunduz, Mazar-i-Sharif dhe nëpër qytete të ndryshme të Gjermanisë.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Details

Date:
April 20
Event Categories:
,

Venue

Marubi – Academy of Film and Multimedia
Academy of Film & Multimedia Marubi
Tirana, 1005 Albania
+ Google Map
Website:
http://www.afmm.edu.al