Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Lojtari – the Player

April 8 - April 25

Lojtari-the Player-calendar.Al

Lojtari-The Player

me artistin Kosta Koçi

Tiranë – në Zeta Galeri
8 – 25 prill 2017
Piktura dhe skulptura shumëngjyrëshe sjellin melankolinë e njeriut të thjeshtë, i pa fuqishëm për të ndryshuar fatin e tij.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Details

Start:
April 8
End:
April 25
Event Categories:
,
Website:
https://www.facebook.com/zeta.galeri?fref=ts