Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Liqeni i Mjelmave

April 16 @ 19:00 - 21:00

|Recurring Event (See all)

One event on 15/04/2017 at 7:00pm

One event on 16/04/2017 at 7:00pm

Liqeni i Mjelmave-calendar.Al

Liqeni i Mjelmave

Tiranë – në Pallatin e Kongreseve

14, 15, 16 prill, në orën 19.00

Biletat:  prej orës 10:00 deri në orën 20:00 në sportelin e Pallatit të Kongreseve (në pjesën e pasme, nga hyrja ku ka qene ish KQZ) si dhe online në www.myticket.al –  në çdo çast të ditës, 24 orë.

 

Baleti “Liqeni i Mjellmave” është premiera më e re e realizuar nga Teatri Kombëtar i Operas, Baletit dhe Ansamblit Popullor –  Një shfaqje e konceptuar ndryshe nga historia e saj klasike

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Details

Date:
April 16
Time:
19:00 - 21:00
Event Categories:
,
Website:
http://tkob.gov.al/premiera-liqeni-i-mjelmave-ne-tkobap/