Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ketrushët në ishull

January 26 @ 10:30 - 11:00

|Recurring Event (See all)

One event on 22/01/2017 at 10:30am

One event on 28/01/2017 at 10:30am

One event on 29/01/2017 at 10:30am

One event on 04/02/2017 at 10:30am

An event every day that begins at 10:30am, repeating until 05/02/2017

Ketrushet ne ishull-calendar.Al

Ketrushët në ishull

Tiranë, në TKEKS

Premiera më datë 21 dhe 22 Janar ora 10:30

 

një shfaqje shumë argëtuese për moshat nga +3 -13 vjeç, ku aktrimi, kërcimi dhe muzika janë të shkrirë për të sjellë një performancë mbreslënëse për vogëlushët.
Premiera më datë 21 dhe 22 Janar ora 10:30, për të vijuar çdo të diele në të njëjtën orë.

Teksti & regjia: Dajana Nenaj
Kostumografe: Sofi Kara
Skenograf : Beqo Nanaj
Koreografia: Almeda Hoxha
Aktorë: Ana Guçe, Françeska Hysi, Ina Morinaj, Xhuliano Brisku, Donald Shehu, Elidon Alikaj

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone