Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Karl Korab- Një jetë pranë telajos

March 31 - April 14

Karl Korab-nje jete prane telajos-calendar.Al

Karl Korab- Një jetë pranë telajos

Ekspozitë

Shkodër – Galeria e Arteve Shkodër

31 mars – 14 prill

Galeria e Arteve e Bashkisë së Shkodrës në bashkëpunim me Konsullatën e Nderit Shkodër dhe Ambasadën Austriake, hapin ekspozitën “Karl Korab- Një jetë pranë telajos”.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Details

Start:
March 31
End:
April 14
Event Categories:
,