Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Çfarë ke qenë duke bërë kur diktatori vdiq?

March 27 - April 5

Cfare ke qene duke bere kur diktatori vdiq-calendar.Al

Çfarë ke qenë duke bërë kur diktatori vdiq?

Ekspozitë

Tiranë – në Galerinë Zeta

27 mars- 5 prill,

Galeria Zeta ju fton në ekspozitën e artistit Ilir Kaso “Çfarë ke qenë duke bërë kur diktatori vdiq?”. Artisti sjell mesazhe të shumëfishta për raportin e individit me pushtetin sot dhe dje.

27 mars- 5 prill,
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Details

Start:
March 27
End:
April 5
Event Categories:
,

Venue

Zeta Gallery
Hekla Center, Rruga Abdyl Frashëri 31
Tirana, Albania
+ Google Map
Website:
http://qendrazeta.com