Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Albanian Music by Endri & Stefi

April 21

Event Navigation

Albanian Music Endri and Stefi-calendar.Al

Albanian Music by Endri & Stefi

Tiranë – në Rockstock

Këtë të premte 21 Prill

në një mbrëmje të dedikuar ekskluzivisht muzikeë shqiptare, Endri dhe Stefi do të shpalosin energjinë dhe karizmën që i karakterizon. Të shoqëruar nga banda e tyre dhe Dj Olti-C
 
Ejani të argëtoheni me këta artistë unik 
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone